Onze mensen

Onze mensen

Bas Braaksma Operationeel Manager Smart Office

Bas Braaksma

Operational Manager Smart Office

bas.braaksma@smart-office.nl

Stel een vraag
Bas van Esterik

Bas van Esterik

Client Relationship Manager
Apeldoorn

bas.vanesterik@merin.nl

Stel een vraag

Bas van Holten

CEO

bas.vanholten@merin.nl

Stel een vraag

Carine Kropmans

Client Relationship Manager Utrecht

carine.kropmans@merin.nl

Stel een vraag

Carlo Welten

Regional Manager Eindhoven

carlo.welten@merin.nl

Stel een vraag

Daan van der Veen

Head of Lead Generation

daan.vanderveen@merin.nl

Stel een vraag

Danielle Bevers

Client Relationship Manager
Eindhoven

danielle.bevers@merin.nl

Stel een vraag
Denis van Laar

Denis van Laar

Teamleider Financial Accounting

denis.vanlaar@merin.nl

Stel een vraag
Edwin van der Molen Property Manager Amsterdam

Edwin van der Molen

Property Manager Amsterdam

edwin.vandermolen@merin.nl

Stel een vraag

Elles Dams

Client Relationship Manager Haaglanden

elles.dams@merin.nl

Stel een vraag

Ernst Frese

Smart Office Directeur

ernst.frese@merin.nl

Stel een vraag

Fleur Abas

Transaction Manager

fleur.abas@merin.nl

Stel een vraag

Iris Badenbroek

Serviceteam Eindhoven

iris.badenbroek@merin.nl

Stel een vraag

Jan van Noordenne

Sustainability & Building Innovation Manager

jan.vannoordenne@merin.nl

Stel een vraag
Janelle Kerk Administratie Debiteuren

Janelle Kerk

Administratie Debiteuren

janelle.kerk@merin.nl

Stel een vraag

Jelle Bader

Procurement Manager

jelle.bader@merin.nl

Stel een vraag

Joost Conijn

Assistant Controller

joost.conijn@merin.nl

Stel een vraag

Joy van Oekel

Contract Management

joy.vanoekel@merin.nl

Stel een vraag

Joyce Gerritsen

Administratie Debiteuren

joyce.gerritsen@merin.nl

Stel een vraag

Laurens Kil

Acquisition Manager

laurens.kil@merin.nl

Stel een vraag
Lex van Ingen Junior Business Development Manager

Lex van Ingen

Junior Business Development Manager

lex.vaningen@merin.nl

Stel een vraag
Linda Brak

Linda Brak

Client Relationship Manager Smart Office

linda.brak@merin.nl

Stel een vraag

Maartje Wienke

Property Manager Apeldoorn

maartje.wienke@merin.nl

Stel een vraag

Martijn Hordijk

Project Manager

martijn.hordijk@merin.nl

Stel een vraag

Martijn Slegers

Transaction Manager

martijn.slegers@merin.nl

Stel een vraag
Martijn Vink Business Analyst

Martijn Vink

Business Analyst

martijn.vink@merin.nl

Stel een vraag

Mofadja Soorsma

Legal Counsel

mofadja.soorsma@merin.nl

Stel een vraag

Nienke Rovers

Property Manager Rotterdam

nienke.rovers@merin.nl

Stel een vraag
Nihal El Mishabi - Credit Controlle

Nihal El Mesbahi

Accounts Payable

nihal.elmesbahi@merin.nl

Stel een vraag

Nora Chouli

Client Relationship Manager
Amsterdam

nora.chouli@merin.nl

Stel een vraag

Pascal Rokebrand

Property Manager Utrecht

pascal.rokebrand@merin.nl

Stel een vraag
Rachel van Roosmalen junior procure management

Rachel van Roosmalen

Junior Procurement Manager

rachel.vanroosmalen@merin.nl

Stel een vraag

Rodiaan Gijselaar

CFO

rodiaan.gijselaar@merin.nl

Stel een vraag

Roel de Weerd

COO

roel.deweerd@merin.nl

Stel een vraag

Ruben Bosboom

Regional Manager Amsterdam

ruben.bosboom@merin.nl

Stel een vraag
Sander Boulnouar accounts payable

Sander Boulnouar

Accounts Payable

Sander.boulnouar@merin.nl

Stel een vraag

Sjoerd Barmentloo

Head of Industrial

sjoerd.barmentloo@merin.nl

Stel een vraag
Tirtsa Haas Marketing Communications Manager Merin

Tirtsa Haas

Marketing Communications Manager

tirtsa.haas@merin.nl

Stel een vraag

Tonny Timmers

Property Manager Eindhoven

tonny.timmers@merin.nl

Stel een vraag

Weroen Ramautar

Financial Controller

weroen.ramautar@merin.nl

Stel een vraag
Yannick Limburg Business Controller

Yannick Limburg

Business Controller

yannick.limburg@merin.nl

Stel een vraag