Onze mensen

Onze mensen

Bart Spronk

Client Relationship Manager Rotterdam

bart.spronk@merin.nl

Stel een vraag
Bas van Esterik

Bas van Esterik

Client Relationship Manager
Apeldoorn

bas.vanesterik@merin.nl

Stel een vraag

Bas van Holten

CEO

bas.vanholten@merin.nl

Stel een vraag

Carlo Welten

Client Relationship Manager
Eindhoven

carlo.welten@merin.nl

Stel een vraag

Daan van der Veen

Regional Manager
Amsterdam

daan.vanderveen@merin.nl

Stel een vraag

Danielle Bevers

Client Relationship Manager
Eindhoven

danielle.bevers@merin.nl

Stel een vraag
Denis van Laar

Denis van Laar

Teamleider Financial Accounting

denis.vanlaar@merin.nl

Stel een vraag

Diederick Gallas

 Business Analyst

diederick.gallas@merin.nl

Stel een vraag

Elles Dams

Client Relationship Manager Amsterdam

elles.dams@merin.nl

Stel een vraag

Ernst Frese

Smart Office
Amsterdam

ernst.frese@merin.nl

Stel een vraag

Fleur Abas

Transaction Manager

fleur.abas@merin.nl

Stel een vraag

Hilde Termeer

Service team

hilde.termeer@merin.nl

Stel een vraag

Inge Bruil

Marketing and Communication Contactpersoon: Tirtsa Haas

tirtsa.haas@merin.nl

Stel een vraag

Iris Badenbroek

Assistant Asset Team
Eindhoven

iris.badenbroek@merin.nl

Stel een vraag

Jan van Noordenne

Property Manager Apeldoorn

jan.vannoordenne@merin.nl

Stel een vraag

Jelle Bader

Property Manager
Amsterdam

jelle.bader@merin.nl

Stel een vraag

Joke Haage

 HRM & Assistant to the board

joke.haage@merin.nl

Stel een vraag

Joost Conijn

Assistant Controller

joost.conijn@merin.nl

Stel een vraag

Joy van Oekel

Contract Management

joy.vanoekel@merin.nl

Stel een vraag

Joyce Gerritsen

Administratie Debiteuren

joyce.gerritsen@merin.nl

Stel een vraag

Laurens Kil

Acquisition Manager

laurens.kil@merin.nl

Stel een vraag
Linda Brak

Linda Brak

Client Relationship Manager Apeldoorn

linda.brak@merin.nl

Stel een vraag

Maartje Wienke

Property Manager
Apeldoorn

maartje.wienke@merin.nl

Stel een vraag

Martijn Hordijk

Property Manager

martijn.hordijk@merin.nl

Stel een vraag

Martijn Slegers

Corporate Real Estate Manager
Herontwikkeling FizzionParc & RoM

martijn.slegers@merin.nl

Stel een vraag

Mofadja Soorsma

Legal Counsel

mofadja.soorsma@merin.nl

Stel een vraag

Nienke Rovers

Property Manager

nienke.rovers@merin.nl

Stel een vraag

Nora Chouli

Client Relationship Manager
Amsterdam

aanvraag@merin.nl

Stel een vraag

Pascal Rokebrand

Property Manager
Amsterdam

pascal.rokebrand@merin.nl

Stel een vraag

Rachel van Roosmalen

Technical Support

rachel.vanroosmalen@merin.nl

Stel een vraag

Rodiaan Gijselaar

Manager Accounting & Business Analyses

rodiaan.gijselaar@merin.nl

Stel een vraag

Roel de Weerd

CFO

roel.deweerd@merin.nl

Stel een vraag

Ruben Bosboom

Client Relationship Manager
Amsterdam

ruben.bosboom@merin.nl

Stel een vraag

Sjoerd Barmentloo

Regional Manager
Eindhoven

sjoerd.barmentloo@merin.nl

Stel een vraag

Stefan Tol

Property Manager
Amsterdam

stefan.tol@merin.nl

Stel een vraag

Tonny Timmers

Property Manager
Eindhoven

tonny.timmers@merin.nl

Stel een vraag

Weroen Ramautar

Financial Controller

weroen.ramautar@merin.nl

Stel een vraag