Onze mensen

Onze mensen

Barend A-Tjak - Property Manager Haaglanden

Barend A-Tjak

Property Manager Haaglanden

barend.atjak@merin.nl

Stel een vraag
Bas Braaksma Operationeel Manager Smart Office

Bas Braaksma

Operational Manager Smart Office

bas.braaksma@smart-office.nl

Stel een vraag
Bas van Esterik - Client Relationship Manager

Bas van Esterik

Client Relationship Manager

bas.vanesterik@merin.nl

Stel een vraag
Carine Kropmans - Client Relationship Utrecht Merin

Carine Kropmans

Client Relationship Manager Utrecht

carine.kropmans@merin.nl

Stel een vraag
Daan van der Veen - Head of Leads and Marketing

Daan van der Veen

Head of Leads and Marketing

daan.vanderveen@merin.nl

Stel een vraag

Danielle Bevers

Client Relationship Manager
Eindhoven

danielle.bevers@merin.nl

Stel een vraag

Deborah Opoku

Accounts Payable

deborah.opoku@merin.nl

Stel een vraag
Denis van Laar | Manager Accounting and People & Culture | Merin

Denis van Laar

Manager Accounting and People & Culture

denis.vanlaar@merin.nl

Stel een vraag
Dominique Blom - Junior Financial Controller

Dominique Blom

Junior Financial Controller

dominique.blom@merin.nl

Stel een vraag
Edwin van der Molen - Property Manager Amsterdam - Merin

Edwin van der Molen

Property Manager Amsterdam

edwin.vandermolen@merin.nl

Stel een vraag
Ellen Frunt - Service Manager

Ellen Frunt

Service Manager

service@merin.nl

Stel een vraag
Ernst Frese - Commercial Director - Merin

Ernst Frese

Commercial Director

ernst.frese@merin.nl

Stel een vraag
Fleur Abas - Commercial Developer - Merin

Fleur Abas

Commercial Developer

fleur.abas@merin.nl

Stel een vraag

Iris Badenbroek

Service Manager

iris.badenbroek@merin.nl

Stel een vraag
Jan van Noordenne - Sustainability & Building Innovation Manager

Jan van Noordenne

Sustainability & Building Innovation Manager

jan.vannoordenne@merin.nl

Stel een vraag
Janelle Kerk -Accounts Receivable

Janelle Kerk

Accounts Receivable

janelle.kerk@merin.nl

Stel een vraag
Jelle Bader - Head of Property Management

Jelle Bader

Head of Property Management

jelle.bader@merin.nl

Stel een vraag

Jesse Geelen

Business Development Manager

jesse.geelen@merin.nl

Stel een vraag
Jonne de Groot - Contract Manager

Jonne de Groot

Contract Manager

jonne.degroot@merin.nl

Stel een vraag
Joost Conijn - Financial Controller - Merin

Joost Conijn

Financial Controller

joost.conijn@merin.nl

Stel een vraag
Laurens Kil - Manager Investments

Laurens Kil

Manager Investments

laurens.kil@merin.nl

Stel een vraag
Lieke Alberts - Marketing Manager

Lieke Alberts

Marketing Manager

lieke.alberts@merin.nl

Stel een vraag
Liesbeth van Pelt - Executive Assistant

Liesbeth van Pelt

Executive Assistant

liesbeth.vanpelt@merin.nl

Stel een vraag
Linda Brak - Smart Office Client Relationship Manager

Linda Brak

Client Relationship Manager Smart Office

linda.brak@merin.nl

Stel een vraag
Maartje Wienke - Property Manager

Maartje Wienke

Property Manager

maartje.wienke@merin.nl

Stel een vraag

Mark Drijver

Service Manager

service@merin.nl

Stel een vraag

Mark van Loon

Property Manager Haaglanden

mark.vanloon@merin.nl

Stel een vraag

Marloes van Hees

Service Team Manager

marloes.vanhees@merin.nl

Stel een vraag
Martijn Hordijk - Project Manager

Martijn Hordijk

Project Manager

martijn.hordijk@merin.nl

Stel een vraag
Martijn Slegers - Transaction Manager

Martijn Slegers

Transaction Manager

martijn.slegers@merin.nl

Stel een vraag
Martijn Vink Business Analyst

Martijn Vink

Business Analyst

martijn.vink@merin.nl

Stel een vraag
Mirthe Pars - Contract Manager

Mirthe Pars

Contract Manager

mirthe.pars@merin.nl

Stel een vraag
Mofadja Soorsma - Legal Counsel

Mofadja Soorsma

Legal Counsel

mofadja.soorsma@merin.nl

Stel een vraag
Nienke Rovers - Property Manager Rotterdam

Nienke Rovers

Property Manager Rotterdam

nienke.rovers@merin.nl

Stel een vraag
NIhal El Mesbahi - Crediteuren Merin

Nihal El Mesbahi

Accounts Payable

nihal.elmesbahi@merin.nl

Stel een vraag
Pascal Rokebrand - Property Manager Utrecht

Pascal Rokebrand

Property Manager Utrecht

pascal.rokebrand@merin.nl

Stel een vraag
Rachel van Roosmalen - Junior procure management

Rachel van Roosmalen

Junior Procurement Manager

rachel.vanroosmalen@merin.nl

Stel een vraag
Rodiaan Gijselaar

Rodiaan Gijselaar

Finance Director

rodiaan.gijselaar@merin.nl

Stel een vraag
Roel de Weerd - Managing Director - Merin

Roel de Weerd

Managing Director

roel.deweerd@merin.nl

Stel een vraag
Ruben Bosboom | Regional Manager Amsterdam | Merin

Ruben Bosboom

Regional Manager Amsterdam

ruben.bosboom@merin.nl

Stel een vraag
Sander Burghoorn - Relationship Manager Rijnmond - Merin

Sander Burghoorn

Client Relationship Manager Rotterdam

sander.burghoorn@merin.nl

Stel een vraag
Sjoerd Barmentloo - Regional Manager Eindhoven

Sjoerd Barmentloo

Regional Manager Eindhoven

sjoerd.barmentloo@merin.nl

Stel een vraag
Tiemen van Hezel - Business Analyst

Tiemen van Hezel

Business Analyst

tiemen.vanhezel@merin.nl

Stel een vraag

Tonny Timmers

Property Manager Eindhoven

tonny.timmers@merin.nl

Stel een vraag
Tristan Ris - Accounts Receivable

Tristan Ris

Accounts Receivable

tristan.ris@merin.nl

Stel een vraag
Weroen Ramautar - Financial Controller - Merin

Weroen Ramautar

Financial Controller

weroen.ramautar@merin.nl

Stel een vraag
Wouter Beeldman - Client Relationship Manager

Wouter Beeldman

Client Relationship Manager Amsterdam

wouter.beeldman@merin.nl

Stel een vraag